Kategorie

Grunty i działki Poznań

Właściciele, a równocześnie autorzy oferty, proponują sprzedaż bądź wynajem:

  • gruntów przemysłowych,
  • działek inwestycyjnych,
  • działek budowlanych,
  • domów jednorodzinnych,
  • nieruchomości inwestycyjnych.

Wśród propozycji sprzedaży i wynajmu znajdziesz dwie hale magazynowo – produkcyjne wraz z domem z funkcją biura zlokalizowane na działce 781/13 przy drodze DK 92 Poznań – Szczecin – Berlin, pomiędzy miejscowościami Sady a Tarnowo Podgórne.

Właściciele mają również dwa domy na sprzedaż. Ich lokalizacja to Poznań – Smochowice na ul. Myśliborskiej w dzielnicy domków jednorodzinnych. Każdy z domów ma powierzchnię 300 m2. Położone są na działce 2000 m2. Działka z zielenią – dodatkowa, posiada 1000 m2. Na działce znajdują się 4 garaże, piec gazowy, kanalizacja – kolektor miejski, woda z sieci miejskiej, gaz ziemny, prąd (+siła), telefon (5 linii). Może chcesz zmienić swoje dotychczasowe mieszkanie na dom? A może nadal mieszkasz z rodzicami lub teściami, a założyłeś już rodzinę? Pamiętaj, że nie ma jak mieszkanie u siebie. Życie „na kupie” nigdy nie jest dobre. Nie poczujesz tej swobody, jaka czeka Cię w Twoim własnym domu. Tym bardziej, że proponowane na sprzedaż domy są rewelacyjne, w świetnej lokalizacji. W domu znajdują się: trzy pokoje, jedna sypialnia, jeden pokój dzienny, dwie kuchnie, trzy łazienki, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, biuro. Domy pochodzą z roku 1990.

Tereny inwestycyjne na sprzedaż znajdują się w miejscowościach: Poznań – Krzyżowniki, Sady, Tarnowo Podgórne, Rumianek, Jankowice, Młodasko, Bytyń, Podrzewie, Sękowo, Wilczyna, Lwówek, Brójce, Golęczewo. Tereny te są uzbrojone we wszystkie media (prąd, gaz, wodę, kanalizację). Są one przygotowane pod budowę: hal magazynowych oraz spedycyjnych, zakładów produkcyjnych, baz transportowych, hoteli i restauracji, centrów handlowych, a także innych infrastruktur przemysłowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany gruntami i działkami w Poznaniu skontaktuj się z właścicielami, aby omówić szczegóły wynajmu lub sprzedaży

Real estate

  • Sprzedaż działek pod inwestycje

Anna Real Estate

60-955 Poznań
tel. +61-8411-810

Zobacz także:

Najlepsi zarządcy nieruchomości w Poznaniu

Najlepsi zarządcy nieruchomości w Poznaniu

Oszczędź czas, pieniądze, nerwy – kup mieszkanie przez cenionego pośrednika

Oszczędź czas, pieniądze, nerwy – kup mieszkanie przez cenionego pośrednika

Balustrady ze szkła

Balustrady ze szkła

Jakimi zaletami cechują się płyty warstwowe?

Jakimi zaletami cechują się płyty warstwowe?

Domy drewniane szkieletowe – Wrocław, Dolny Śląsk

Domy drewniane szkieletowe – Wrocław, Dolny Śląsk