Kategorie

Co proponuje Biuro Rewident?

Jeżeli interesują cię profesjonalne i fachowe usługi kadrowo-płacowe, postaw na ofertę wrocławskiego Biura Rewident, z którą można się zapoznać na stronie http://www.biurorewident.pl/uslugi-kadrowo-placow. Klient może liczyć na indywidualne podejście do jego potrzeb i oczekiwań. Wśród usług kadrowo płacowych znalazło się przede wszystkim:

  • sporządzanie list płac,
  • wyliczanie składek ZUS, a także sporządzanie miesięcznych deklaracji oraz ich wysyłka do ZUS (drogą elektroniczną),
  • przygotowywanie rocznych informacji o uzyskanych dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych,
  • obsługa umów cywilnoprawnych,
  • obsługa i udzielanie porad w kwestiach pracowniczych (chodzi przede wszystkim o delegacje, zatrudnienie poza granicami kraju, zasiłki).

Pozostałe usługi Biura Rewident

Oprócz usług kadrowo-płacowych, ważne miejsce w ofercie Biura Rewident zajmują usługi księgowe oraz usługi doradztwa podatkowego. Klient może powierzyć fachowcom Biura przede wszystkim prowadzenie ksiąg rachunkowych, a także prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Propozycja uwzględnia także prowadzenie ewidencji ryczałtowych oraz bieżące prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku. Specjaliści zajmują się również deklaracjami podatkowymi, a na dodatek przekazują je urzędom skarbowym, drogą elektroniczną. Wypada podkreślić, że Biuro specjalizuje się w udzielaniu porad w zakresie prawa podatkowego osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Co więcej, można liczyć na rzetelną analizę ekonomiczno-finansową podmiotu gospodarczego. Oferowane jest wsparcie w ramach zakładania działalności gospodarczej.


Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c
Mydlana 1 pok.107/108
51-502 Wrocław

Zobacz także:

Usługi kadrowo-płacowe Białystok

Usługi kadrowo-płacowe Białystok

Plusy pełnej obsługi księgowej w lubelskim

Plusy pełnej obsługi księgowej w lubelskim